Home Developerská činnost

RD Kunice

rd kunice-t

V nově budované lokalitě v obci Kunice probíhá výstavba 9 samostatných rodinných domů. Jde o 2 typy – 1. pro větší rodiny 6+KK s parkovacím stáním, u 2. typu jde o nestandardní, luxusní RD 3+KK s parkovacím stáním o velkorysých rozměrech jednotlivých místností. Obec Kunice leží v lesnaté krajině na okraji Českomoravské vysočiny s překrásnými výhledy do okolní krajiny. Dopravní obslužnost zajišťují autobusy IDS, kompletní občanská vybavenost se nachází v 6 km vzdáleném městě Lysice.

RD Vlasatice

rd vlasatice-t

Výstavba 7 samostatných rodinných domů v obci Vlasatice, v nově budované lokalitě zasazené v klidné venkovské krajině s výhledem na Pavlovské vrchy. Dispoziční řešení domů je 6+KK s parkovacím stáním. Obec Vlasatice se nachází nedaleko Pohořelic, cca 30 km od Brna, s výbornou dostupností po rychlostní komunikaci, obsluhována autobusy IDS. V obci se nachází kompletní občanská vybavenost.

RD Popůvky u Brna - projekt ukončen

rd popuvky-t

Projekt 15 řadových rodinných domů je umístěn v lokalitě Pod šípem v nové zástavbě v obci Popůvky u Brna. Jedná se o identické domy 5+KK s garáží pro dva menší vozy, jejichž vnitřní dispozice je upravena dle přání jednotlivých zákazníků. V obci Popůvky je k dispozici plná občanská vybavenost, dopravní obslužnost zajišťují autobusové linky IDS. Přilehlé lesy poskytují vynikající možnost rekreace.

RD Brno - Žebětín - projekt ukončen

rd zebetin-t

Výstavba nadstandardních rodinných domů 6+KK s garáží v nově vybudované lokalitě Za kostelem. Jedná se o brněnskou městskou část Žebětín. Tato vyhledávaná část Brna disponuje plnou občanskou vybaveností, je obsluhována městskou dopravou a stala se atraktivní pro svou okolní přírodu – příměstské lesy a nedalekou přehradu.

RD Kuřim - Podlesí - projekt ukončen

rd podlesi-t

Soubor řadových rodinných domů se nachází v atraktivní části města Kuřim – Podlesí. Dispozičně se jedná se o identické domy 5+KK s garáží. Lokalita je situovaná v blízkosti chráněné krajinné oblasti Hády. Dopravní obslužnost zajišťuje pravidelná autobusová doprava, která směřuje jak na centrum Kuřimi, tak na blízké krajské město Brno. Nedaleko se nachází hypermarket Globus – cca 5 minut jízdy autem.

Aktuální projekty

rdkunice

rdvlasatice

Certifikát ISO

certifikat-t